Mc Donalds Cup 19.4.2024 (Vávra)

McDonald´s Cup  kategorie 1.-3.tř

V pátek 19.4. byla na naší škole sehrála jedna z okresních skupin tradičního fotbalového turnaje McDonald´s Cup (25.ročník). Skupinu tvořilo 5 základních škol – ZŠ Barvířská, ZŠ Lesní, ZŠ Husova, ZŠ Nám. Míru a ZŠ Lužická.

Hrálo se systémem každý s každým a do okresního semifinále postoupil jen vítěz skupiny. Tím se letos stala ZŠ Husova.

Náš tým obsadil celkově 2. místo s bilancí  2 výhry – 1 remíza – 1 prohra.

Naše zápasy:

ZŠ Barvířská  -  ZŠ Lesní             5:1

Branky:  Marhan, Hejral, Sadovskyi 2, vlastní soupeř

ZŠ Barvířská – ZŠ Lužická          7:0

Branky: Hejral 4, Marhan 3

ZŠ Barvířská – ZŠ Nám.Míru     2:2

Branky: Marhan 2

ZŠ Barvířská – ZŠ Lesní               1:4

Branka: Marhan

Naše soupiska:

1.třída: Kondratiev, Dlouhá

2.třída: Stancov, Bhusal, Guguchev, Sadovskyi

3.třída: Hejral, Hruška, Marhan, Pospíšil, Shentak, Rayamanji

Většina našich hráčů navštěvuje kroužek fotbalu na naší škole a takový turnaj hrála poprvé v životě.

Zaslouží si tak velkou pochvalu za bojovný výkon, týmového ducha a příkladnou reprezentaci naší školy!