Kruhový trénink v TV (Plačková)

Dalším (ne)tradičním sportem, se kterým se dívky 7.11. seznámily,  je kruhový trénink.
Funkční kruhový trénink je komplexní fitness cvičení, při kterém zapojujeme maximální počet svalových skupin. Trénujeme sílu, svalovou vytrvalost, kondici, dynamiku, rychlost. Zároveň také spalujeme tuky a budujeme fyzickou kondici.
Žákyně  6.A, 8.A a 9.A si měly možnost  vyzkoušet, co obnáší  „kruháč“,  v prostorách PROFITKA, vedený profesionály v oboru kruhový trénink a crossfit.
Měla jsem velikou radost, protože holky opravdu makaly! Zaslouží si pochvalu. Sice se ozývaly výkřiky: „ Paní učitelko, Vy nás chcete zabít?!“ :-D  Ale holky si „kruháč“ užívaly a odcházely z hodiny TV spokojené.  Doufám, že stejně spokojené budou i dívky 7.A a 7.B, které si zacvičí v PROFITKU 14.11.