Košík plný rozumu (Plachá)

Naše škola se zapojila do celorepublikového školního turnaje ve stolní hře " Košík plný rozumu". Projekt vznikl pod záštitou Ministra zemědělství ČR. V průběhy hry se hráči pohybují po imaginárním obchodě a učí se nakupovat zdravé potraviny, dbát na zdravou výživu a životní styl. Hry se zúčastnily všechny děti 2. - 5. ročníku. Hra probíhala v měsíci březnu a již známe vítěze z jednotlivých ročníků kteří budou naši školu reprezentovat v krajském kole. Za druhý ročník: finalistka Viktorie Aleksis. Za třetí ročník: finalista – Filip Jirků . Za čtvrtou třídu: finalista – Eliška Sonntágová a  za páté ročníky : Tomáš Plechatý a Lucie Konečná.
Všem dětem děkujeme za účast, příjemnou atmosféru při hře a finalistům hodně štěstí v krajském kole.