Základní škola Liberec Barvířská

Konferenční finále Školské futsalové ligy st. žáků (Václav)

Jako vítězové divize Sever jsme postoupili do tohoto finále, kde jsme se postupně střetli s vítězi dalších tří divizí. Našimi soupeři byli postupně ZŠ Příbram Březové Hory , ZŠ Marjánka Praha  a ZŠ Planá. První duel byl velmi kvalitní a vyrovnaný, vítězství přetáhl na svou stranu soupeř, který těžil z efektivního zakončování, za to my jsme v koncovce zklamali - konečný výsledek tedy 4:2 v náš neprospěch.
Jestliže jsme pomýšleli na postup do republikového finále, museli jsme v duelu se ZŠ Marjánka Praha (Sparta Praha) vyhrát. To se nakonec podařilo a my urvali po kvalitním výkonu výhru 4:3. V posledním zápase jsme jasně dominovali a deklasovali ZŠ Planá 16:1.
Jelikož nastala situace, že po skončení turnaje jsme měli společně s Prahou a Příbramí shodný počet bodů, rozhodovala o postupujících minitabulka těchto tří týmů. V té jsme bohužel o jednu branku skončili na 3. - tedy nepostupovém místě.
Přesto děkujeme za vzornou reprezentaci školy i odvedené výkony.
SESTAVA: HAMPL, MUSIL, VÁCHA, STIBOR, KYTKA, LUPOMĚSTSKÝ, ŠOLC, SVRČEK, TŘEŠŃÁK, NEUMANN, KOČKA
 

Konferenční finále Školské futsalové ligy st. žáků (Václav) Konferenční finále Školské futsalové ligy st. žáků (Václav) Konferenční finále Školské futsalové ligy st. žáků (Václav) Konferenční finále Školské futsalové ligy st. žáků (Václav)