Ježíškova vnoučata, 6.B (Novotná)

Stejně jako loni a předloni, se naše škola zapojila do programu Ježíškova vnoučata a obdarovala drobnými dárky seniory.

Letos jsme si společně s paní učitelkou Věrou Novotnou, která vybrané darečky seniorům do domova sama odvezla, vybrali Alzheimer centrum v Minkovicich.

Do akce se zapojil školní parlament, rozdali se letáčky a připojili se i žáci ostatních tříd druhého stupně.

Dárečků se nakonec sešlo dost!

Chtěli bychom moc poděkovat všem spolužákům,  učitelům i rodičům za pomoc při organizaci naší společné akce. Určitě  nebyla poslední.

Žáci 6.B