Den vody (Uhrová)

V pátek 22.4. se na naší škole konal projektový den VODA. Projektu se zúčastnili žáci prvního stupně, kteří dorazili v modrém oblečení. Součástí projektu byly pokusy s vodou, které pod vedením paní učitelky Evy Dolečkové předváděli žáci deváté třídy v tělocvičně. Celkem si děti mohly vyzkoušet či zhlédnout dvanáct pokusů. Poté následovalo malování rybníků křídami a vytvoření velkého ,,živého“ rybníku z dětí. Věříme, že si děti den užily a dozvěděly se nové poznatky a zajímavosti ze světa vody.

Více fotografií naleznete v sekci multimedia.