Anglické divadlo (Nekulová)

Dne 27. 9. do naší školy zavítalo anglické divadlo. Žáci 4. a 5. ročníků zhlédli pořad s názvem „Murder Mystery“. Většina představení byla v anglickém jazyce s drobnými vstupy v češtině tak, aby příběhu porozuměli všichni žáci. Jeden z účinkujících byl rodilý mluvčí. Žáci byli vtaženi do tajuplného a místy strašidelného děje. Na konci příběhu se žákům podařilo vyřešit záhadu. Opakovali si tak hravou formou slovíčka a fráze. Nechyběly také vtipné scénky, které žáky motivovaly k aktivní spolupráci.