Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Vesecké údolí- naučná stezka

Jako dodatečné zpestření projektového dne VODA, jsme s dětmi vyrazili k veseckému Tajchu a následně jsme se napojili na naučnou stezku. Žáci měli možnost pozorovat stovky pulců, nechat si je proplout přes ruce a pozorovat vodní živočichy- vážky, splešťule, mihule a různé druhy ryb. Štěstí jsme měli i na letošní mláďata divokých kachen, stopy srn, slepýše a dokonce i ledňáčka. Počasí se nám vydařilo a měli jsme tak možnost prakticky zužitkovat znalosti nabyté z projektového dne.