Vánoční besídka

Na pátek 20.12. byla ve škole naplánována akce Vánoční laťka. O účast na ní v naší třídě zájem nebyl, a tak jsme si připravili jiný program. Během krátké vánoční besídky jsme si rozdali dárky - bylo to trochu napínavé, ale nakonec nikdo neodešel s prázdnou. Ochutnali jsme Filipovo dětské baileys, děkujeme i za ochutnávku cukroví. Pak už jsme rychle uklidili a vypravili se na procházku po cyklostezce do JK Liberec, cestou jsme si udělali krátkou přestávku na hřišti. Na jízdárně jsme podělili koníky o tvrdý chléb, mrkve a jablka, čas zde rychle uplynul, takže jsme se zpátky svezli autobusem. A hurá na prázdniny!!!