Mikuláš ve škole

V pátek 3.12. jsme  mohli navzdory  "covidovému bubákovi" uspořádat hlavně pro naše  mladší spolužáky z prvního stupně a pro děti ve školce  Mikulášskou nadílku.

Letos se akce pořadatelsky zhostila naše třída.

Celá akce byla trochu jako "Kulový blesk", vše  muselo proběhnout během prvních dvou vyučovacích hodin, ale i přes omezený čas se akce povedla- děti byly po zásluze odměněny (došlo i na brambory, o které byl obrovský zájem :-)), Mikulášovi, andělům i čertíkům zazpívaly, zarecitovaly a i my jsme se moc pobavili.

Moc děkuji Mikulášovi - Matěji Muhlfejtovi, čertům- Pavlovi Runtovi a Michalovi Naďovi a krásným andělkám- Káje Szakácsové a Andy Gregorové.