Lyžařský výcvik

Týden před jarními prázdninami se čtyři žáci 8.A přidali ke čtyřicetičlenné lyžařské expedici do Bedřichova. Měli možnost vyzkoušet si běžkařské i sjezdové lyžování a užít si týden na typické horské chatě. A jejich dojmy?

1. Lyžák jsem si užil. Na lyžích jsem byl poprvé, ale díky našim pedagogům jsme se naučili dobře lyžovat všichni. Večerní program mě velmi bavil, zvlášť karaoke. Jídlo nebylo nejlepší, ale dalo se sníst.

2. Byla tam zábava, jenom jídlo mohlo být lepší. Lyžování byla sranda, jen mě štvali fotbalisti.

3. Na začátku bylo těžké lyžovat, neuměl jsem ani stát na lyžích, ale pomocí paní učitelky jsem se to naučil. Chci poděkovat, že s námi měly trpělivost. Lyžování je jeden z nejlepších pocitů.

4. Lyžák byl naprosto úžasný, mohl jsem strávit čas se svými kamarády na lyžích i mimo školu. Také jsem se zdokonalil v lyžování. Víc jsem si lyžák nemohl užít.