Stověžatá Praha- exkurze

Dne 3.6. jsme se se třídou vydali na výlet do Prahy - našeho hlavního města. Společně jsme navštívili nejvíce zajímavé památky jako například Chrám Svatého Víta, Pražský hrad, Orloj... taky jsme se prošli po Karlově mostě, ze kterého jsme viděli Vltavu a koukli i na "jeho univerzitu"- tedy tu nejslavnější budovu- Karolinim.  Každý ze třídy jsme měli nějaké místo, o kterém jsme spolužákum řekli pár informací, aby jsme se i něco dozvěděli.

Náš turistický výlet končil na Václavském náměstí, kde jsme měli rozchod. Někteří zamířili se kouknout po krámech,  někteří šli hledat něco k jídlu, někdo si šel prostě jen projít  po Václavském náměstí. Pak jsme nasedli na metro směr Černý Most, odkud nás již čekala poslední cesta busem domů. I ta stála za to ...:-)

Věřím že jsme si všichni jeden z našich posledních výletu užili!
Karolína Szakácsová