Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy

Ve čtvrtek 20.2. jsme se vypravili do Naivního divadla na představení s podivným názvem. Nakonec jsme se docela dobře bavili, neboť představení bylo právě pro nás "náctileté".

Skupinka tří rodičů pátrá po svých ztracených dětech. Pomoc hledají rodiče u psychologa, který s jejich dětmi před časem absolvoval vědecký výzkum - stopy vedou rodiče ze světa reálného do světa virtuálního. Po celou dobu jsme se tedy pohybovali na rozhraní světa dětského a dospělého; světa reálného, literárního i virtuálního; mezi fan fiction a role-playing games.