Tamařin deník

V průběhu tříhodinového programu se žáci seznámili s životem Tamary. Dívky, která si v sobě hýčkala křivdy svého okolí a jen málo se jim sama snažila bránit. Úkolem posluchačů bylo jednotlivé okamžiky jejího života, o nichž se doslechli z jejího deníku, ztvárnit dle instrukcí (zpravidla vytvářeli "živé fotky", došlo ale i na "rozhlasovou hru"). V reflexi si pak uvědomovali rozdíl mezi tím, jak někdo situaci prožívá a vnímá, a tím, jak by se dala řešit. Děkuji všem aktivním účastníkům, ale i organizátorce Miloslavě Čechlovské z Dramacentra Bezejména.