Maják - Závislosti

V úterý 15.6.2021 do 6.B opět zavítal lektor Majáku, tentokrát s programem Závislosti. Nejprve zazněly informace o závislostech obecně a později se náplň programu zaměřila na závislost, která v současné době děti ohrožuje asi nejvíce, a to závislost na elektronice. Lektor formou besedy i zábavných aktivit vedl děti k zamyšlení se například nad tím, kolik času denně tráví na mobilu či počítači, zda jejich největší zážitky souvisejí s elektronikou či zda má úspěch ve hře význam ve skutečném životě.