Harmonizační program - SVP Čáp

V průběhu března až května 2022 proběhla ve třídě série čtyř setkání s lektorkami Střediska výchovné péče Čáp. Na dvou setkáních byla přítomna i školní speciální pedagožka. Program byl zaměřen na skupinovou dynamiku, vzájemnou komunikaci a rozvoj zdravých vztahů mezi žáky navzájem. Během programu také vzniklo Třídní desatero - pravidla, která se všichni žáci zavázali dodržovat. Hlavním cílem programu však bylo podpořit u žáků vzájemný respekt a zlepšit schopnost spolupráce.