Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

V hudebním rytmu

V úterý 9. listopadu jsme se vydali do knihovny na hudební program. Krajskou knihovnu žáci dobře znají, ale tato návštěva byla osvěžující tím, že jsme se poprvé účastnili hudební dílny.

Tématem byl rytmus hudby – žáci ho vytleskávali a bubnovali, došlo i k nenáročným tanečním kreacím do rytmu. Knihovník nám vysvětlil, jaký je rozdíl mezi zvukem a hudbou.

Závěrem žáci dostali volných deset minut, aby si osahali některé hudební nástroje a vybrnkali či zahráli na nich několik tónů.