Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Recitační soutěž

V úterý 8. 2. 2022 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Ač jsme do soutěže plánovali vyslat jen několik zástupců naší třídy, na přehlídku recitace jsme se chystali společně. Během ledna žáci prožili několik dílen poezie: skládali jsme životabáseň, doplňovali zapomenuté verše, sledovali báseň očima básníka a malíře, snažili se společnými silami složit verše do básně, aniž bychom směli mluvit...

Recitační soutěže se mělo z naší třídy účastnit více žáků, nicméně nemoci způsobily, že se před diváky postavil jen jeden statečný - Levon - s básní Vykulení tuleni. Děkujeme za účast!