Harmonizační program (3)

Hned po Velikonocích, tedy v úterý 19. dubna, jsme školní den začali dvouhodinovkou pod vedením milých lektorek ze střediska Čáp. V pořadí již třetí setkání bylo opět plné aktivit a her.

Po úvodním kolečku, kdy jsme si všichni řekli, jak se nám daří a jak jsme si užili Velikonoce, si žáci společně zahráli dvě hry, jednu z nich připravila dvojice žáků. Čas byl i na poznání sebe i spolužáků: do sklenic jsme „zavařovali“ důležité hodnoty a také pojmy, které až tolik důležitě nevnímáme.