Harmonizační program (1)

V úterý 22. března k nám do třídy přišly na návštěvu lektroky ze střediska Čáp a začaly tak sérii čtyř setkání, během kterých žáci dostanou možnost o sobě navzájem zjistit něco nového. Dnešní setkání bylo hlavně seznamovací: žáci se pomocí obrázkových karet představili, ve skupinkách vyjádřili vlastní očekávání od programu a poté hledali, co mají společného s každým jedním spolužákem ze třídy.

Během dvou vyučovacích hodin, které utekly jako voda, jsme museli občas počkat, až se třída ztiší, ale jinak všichni spolupracovali a řada žáků vyslovila opravdu pěkné, milé myšlenky. Příští setkání bude za 14 dnů a uvidíme, co si pro nás lektorky připraví. :-)