Den s parlamentem

Školní parlament, žákovské sdružení, které se aktivně snaží zlepšit atmosféru na naší škole, pro nás již poněkolikáté připravil dopoledne plné zajímavých aktivit se zaměřením na ekologii a sport. Po úvodní přednášce o tom, čemu se školní parlament věnuje, následovala diskuze o třídění odpadu a šetření energií. Na hřišti žáci prošli řadou stanovišť se sportovními disciplínami a překvapením byla lukostřelba, kterou si všichni mohli vyzkoušet.

Naši třídu ve školním parlamentu reprezentuje Eli, Jaruška a Lira. Holky, děkujeme!