Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den pobytu v přírodě

V den pobytu v přírodě nám počasí opravdu přálo, a tak se výlet do Českého ráje povedl na jedničku. Z Liberce jsme se svezli vlakem do Březiny nad Jizerou a odtud nás čekalo dlouhých 12 kilometrů přes Příhrazské skály a Valečov do Mnichova Hradiště. Milý doprovod nám dělala paní učitelka Wollrabová.

Aby cesta rychleji utíkala a řeč nestála, plnili žáci dvě zadání. První úkol byl vlastně soutěž, a to ulovit během výletu sérii fotek – např. foto, na které je něco žlutého ve vzduchu; foto, na které jsou čtyři lidi, ale jen dvě nohy na zemi atd. Druhou výzvou bylo nenápadně přemisťovat kolíček z batůžku na batůžek. Kdo si kolíček nevědomky donesl až na nádraží, musel za trest ostatním zazpívat – a vyšlo to na Pavla a paní třídní. J

Cesta byla náročná, ale vedla krásnou přírodou, a tak věřím, že si všichni výlet užili.