Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den pobytu v přírodě

V pátek 3. září, po dni plném organizace, rozdávání učebnic a čtení všemožných řádů, jsme se vydali na výlet. Tentokrát byl naším cílem Ještěd.

Z konečné tramvaje jsme se vypravili pěšky po modré turistické cestě. Abychom se vyhnuli prudkému stoupání pod lanovkou, vzali jsme to přes Pláně, kde měli chlapci chvilku na to, vytáhnout fotbalový míč a zakopat si.

Na vrchol hory jsme se vyškrábali všichni, koupili si ve stánku občerstvení, vyfotili se s ufounem a pak nás čekal sestup.

Věřím, že si výlet všichni žáci užili.