Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vánoční besídka

V pátek 18.12. jsme letošní podivný rok ve škole zakončili besídkou. Nejprve jsme si povídali, zhodnotili jsme dosavadní průběh školního roku a sdělili dojmy z přechodu na druhý stupeň i z distanční výuky. Pak již došlo na ochutnávku cukroví a rozdávání dárků. Na závěr jsme si zahráli jednu vánoční dárkovou hru.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena