PRAHA 10. 9. 2021

Na exkurzi do Prahy jsme se těšili již od 4. třídy.

Praha nás nadchla. Zážitků bylo mnoho. Pro  někoho  to byla už jízda metrem, dlouhé eskalátory, které zažil poprvé.

Měli jsme možnost zažít střídání stráží na Hradčanech. Navštívili jsme Katedrálu svatého Víta a Zlatou uličku.

Prošli se po Malé Straně. Namočili ruce ve Vltavě. Přešli  Karlův most. Viděli  Staroměstský orloj  i  sochu sv. Václava na Václavském náměstí.

Teď se budeme o Praze učit  a my můžeme čerpat ze svých zkušeností. Vlastní prožitek je nade vše.