Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Svor - škola v přírodě, 4. den

Dnes jsme se probudili do mrazivého, ale slunečného, rána. Přidali jsme tedy o jednu vrstvu oblečení navíc a vyrazili jsme vstříc novým zážitkům.

Po snídani a ranní hygieně jsme se opět věnovali chvíli výuce a ještě před obědem, kdy už bylo podstatně tepleji, jsme si "pohráli" s kinballem - obrovským míčem.

Po obědě a poledním klidu jsme se věnovali celopobytové hře. Dnešním úkolem bylo získat co nejvíce šípů od divokých Amazonek a ty se u královny Moriandy směnili za srdcové papírky. Opět se nám dařilo!