Rebecca

Program primární prevence „Rebecca – prevence kyberšikany“ reaguje na celospolečenský problém, který přináší pobyt dětí na sociálních sítích. Lekce vycházela z fiktivního deníku, avšak z reálného příběhu Rebeccy Ann Sedwick, na základě něhož žáci improvizovali jednotlivé dějové zápletky a jejich možné či pravděpodobné řešení. Na závěr programu žáci tvořili desatero pro rodiče Rebeccy, nebo třeba pro člena šikanující skupiny. Projekt byl financován z prostředků Fondu zdraví a prevence Statutárního města Liberec. Děkujeme.

.