Projektový den - Domácí a hospodářská zvířata, Den Země

Ve čtvrtek 19.4. 2018 ve škole proběhl Projektový den. Děti společně vytvořily plakát. Vylosovali jsme si téma: Kur domácí - při jeho zpracování jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací a užili si spoustu zábavy.

Během 4. vyučovací hodiny nás přišla navštívit lektorka Františka se svým čtyřnohým kamarádem Lojzíkem. Naše škola, se zapojila do sbírky pro opuštěná a týraná zvířata a paní lektorka nám přednášela, jak o taková zvířata máme správně pečovat a co vše je pro ně důležité. Děti byly velmi rády, že mohly přispět do sbírky krmivem pro zvířátka.

Kromě toho jsme měli před sebou ještě jeden důležitý úkol, povědět si proč máme chránit naši planetu Zemi. 22. dubna 2018 jsme celosvětově oslavili Den Země.