PLAVECKÝ VÝCVIK (2. A)

Žáci toto pololetí navštěvují místo tělesné výchovy základní plavecký výcvik. I přes velké obavy některých z nich se jim plavání velmi zalíbilo a těší se na něj. Při úvodní hodině si je zkušené paní plavčice rozdělili do skupin, podle toho jak jsou zdatní plavci. Byli seznámeni s bezpečnostními pravidli. První dvě hodiny strávili při hrách v malém bazénku, aby se seznámili s vodou. Od třetí hodiny plavou s molitanovými pomůckami a pásem okolo pasu ve větším bazénku. Ke konci hodinu mohou jít do vířivky a na skluzavku (písemný souhlas zákonného zástupce) (ne na tobogán).