27.2. Maják - preventivní program "Jsme parta..."

Ve čtvrtek 27.2. jsme se celá třídy zúčastnili programu zaměřeného na patologické jevy ve třídě, a to zejména na šikanu ve třídách. Pod vedením skvělé lektorky Péti jsme se všichni společně zúčastnili mnoh aktivit, které nám pomohly rozklíčovat jaká je ve třídě atmosféra ajk se všichni ve třídě cítíme. Po počátečních komplikacích s pozorností a s chováním, jsme nakonec byli schopni všichni spolupracovat, plnit společně zadané úkoly a domluvit se na jejich řešení.

Na závěr děti vyplnily anonymní test, ze kterého vyšlo, ve kterém vyšlo, že pokud budou na vzájemných vztazích ještě malinko pracovat, bude z nich opravdu BEZVA PARTA.