Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Zkoušky na dopravním hřišti - září

V minulém školním roce jsme bohužel byli ochuzeni o několik hodin na dopravním hřišti. Od začátku září jsme se ve škle věnovali dopravním testům, ale jízdní dovednosti na kole v různých dopravních situací a  pod dozorem policistů je dost záležitostí praxe a tak bylo na každém, jak to při zkouškách zvládne.

Několik průkazů cyklisty jsme získali. Několik dětí  to ptřeba o bodík nezvládli, ale hned statečně říkaly , že zkusí zajít na dopravní hřiště znovu a zkoušky udělají.

Každoročně také zkoušíme jízdu mezi dopravními značkami i na školním parkovišti. Kde jsme se letos docela vyřádili.