Projektový den - Buď kamarád!

Projektový den BUĎ KAMARÁD! jsme věnovali spolupráci v týmu a upevňování vztahů v naší třídě. Zjišťovali jsme, co máme společného, co se nám líbí na druhých. Jak řešit problematické situace, které mohou nastat. Zahráli jsme si různé hry, které podporují sebepoznání, empatii a spolupáci. Dotkli jsme se i problémů, které ve třídě aktuálně řešíme. Snad tento projekt přispěje k nápravě a vylepšení atmosféry ve třídě.  U spousty aktivit jsme se dobře bavili.  Myslím, že se den se většině  moc líbil.