Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

2. den školního výletu

Program:

Po bohaté snídani jsme se vydali na veliký výlet až na Popovu skálu. Vyhlídka stála za tu fyzickou námahu při výstupu. Cesta do Hrádku už vedla z kopce, takže nám vadilo spíš horko. Před přejezdem na hrad Grabštejn jsme si stihli dát ještě zmrzlinu. Prohlídka hradu Grabštejn byla zábavná a i hodně poučná. Čekal na nás i sladký čokoládový poklad. Pak již cesta domů.

Celý dvoudenní výlet hodnotím jako velmi zdařilý.

Prožili jsme toho opravdu hodně. Sportovali jsme, chodili, hráli si, byli hodně venku v přírodě, zpívali, tvořili, povídali si, poznávali své okolí a historii. Mnohé zážitky byly pro některé žáky úplně nové. A to je fajn. Výlet má být cestou za novým dobrodružstvím.

Všechny moc chválím a bezvadné kamarádské chování.