VESELÉ ZOUBKY

Je to preventivní program DM drogerie, která také dodala pro každého prvňáčka dárkové taštičky s potřebami k čištění zubů.

Celé hodinové školení vedly dvě odborné lektorky,které spojily teorii s praxí. Vybavily děti vědomostmi, proč a jak si čistit zuby.

Ukázkami zanedbaných dětských chrupů postrašily všechny, kteří si zoubky nečistí. A pak už následovala ukázka správného

čištění a samotný nácvik ve skupinách. Byla to smysluplná hodina a navazovala na učivo prvouky Péče o tělo.