STROM POHÁDEK

Dnes si děti vyposlechly předčítání paní učitelky Míly. Přinesla jim knížku Druhý strom pohádek z celého světa.

Je krásné věřit, že na samém konci světa je zelený ostrov v modrém moři a že na tom ostrově je zlatý strom s hnízdy plné

vajíček z jasného křišťálu. Stačilo rozbít skořápku a našli jsme pohádku. A byla to pohádka indiánská O krásné paní Bílém obláčku

a její dceři Sněhu. S knihou přinesla paní učitelka dětem i vzpomínky na své dětství, které je stále zakleté v této knížce.