ŠKOLNÍ KNIHOVNA

V naší škole máme školní knihovnu, ve které si děti mohou půjčovat knížky a časopisy. O velké přestávce zde děti tráví

čas v poklidném prohlížení knih. Paní vychovatelka Míša, která je současně i naší knihovnicí, pozvala děti na akci Týden knihoven.

Je to celostátní akce na podporu četby a knihoven. A právě děti jsou v centru našeho zájmu o budoucí čtenáře.

Zajímavým programem a aktuvním zapojením dětí do literárních činností chtěla paní knihovnice ukázat dětem, že četba může

plnohodnotně naplnit jejich volný čas.