PRVNÍ POMOC PRO PRVŇÁČKY

Dnes naše děti navštívila pracovnice ze Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje, aby je naučila pravidla první pomoci.

Pomáhal jí bílý medvěd Tom, kterému děti volaly sanitku.Nenaučily se jen telefonní číslo první pomoci, ale pravidla správného

telefonování, které přivede rychlou pomoc pro postiženého. Dozvěděly se, jak postupovat při popáleninách, zlomenině či pořezání.

Důležité byly informace o bezvědomí a masáži srdce, kterou si děti vyzkoušely na modelu člověka. Jak důležité !