Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

MUZICÍROVÁNÍ

Je hudební program v Krajské vědecké knihovně založený na čisté radosti ze spontánní hry na dětské hudební nástroje. Už cestou

se stále dokola ozýval nápěv Já husárek malý a oblíbená písnička Jožin z bažin upadl alespoň pro dnešek v zapomnění.

Hudební činnosti umožnily dětem projevit jejich přirozenou hudební fantazii a představivost. Veselost je vidět na každé fotografii,

a tance v rytmu  bych Vám přála vidět. Zkrátka dokonalý důkaz, že zpěv a hudba jsou zdrojem radosti a vnitřní krásy.