Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

MEZINÁRODNÍ DEN DAROVÁNÍ KNIH

14.2. je znám spíše jako Den zamilovaných, ale v naší třídě byl oslaven jako Mezinárodní den darovaní knih. Zorganizovala ho paní

vychovatelka Míša. Díky rodičům a přátelům bylo dost knih, aby se dostalo na všechny děti. Bylo až dojemné, když kamárad

věnoval svou knihu spolužákovi. Upevnily se vzájemné vztahy mezi dětmi, protože darování knihy je stejné jako podat ruku příteli.

Navíc knize se  vrací její smysl a celá akce je zaměřena na rozvoj dětských čtenářských dovedností a pozitivního vztahu k četbě.