Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

KVAK A ŽBLUŇK

Když se v Krajské vědecké knihovně objevili dva herci, kteří realizovali scénické čtení z knihy Kvak a Žbluňk, ještě děti netušily, jaká

zábava je čeká. Od první minuty oba představitelé dětské knihy spisovatele Arnolda Lobela bavili děti neuvěřitelným způsobem.

Děti poslouchaly, tančily, smály se a zapojovaly se do příběhu dvou zvířecích kamarádů. Cestou do školy bylo slyšet : To bylo dobrý,

jak měl ty plavky... A jak měl ty kalhoty... Myslím, že tato hodinová literární chvíle byla silnou motivací budoucích čtenářů.