KVAK A ŽBLUŇK JSOU KAMARÁDI

Dnešní čtení přineslo dětem hezký příběh o dvou zvířecích kamarádech. Nebyl jim cizí, protože s oběma hrdiny se už setkaly při

scénickém čtení v Krajské vědecké knihovně. Maminka Ivetky Šírové vybrala příběh o tom, jak žabáček Kvak marně čekal na dopis.

Patrik nám předvedl šnečí rychlost, takže děti rychle pochopily, proč trvalo čtyři dny, než dopis došel.

Děti byly při čtení pozorné, vnímaly každé slovo a nakonec by snad vyloudily další příběh. Děkujeme za hezké předčítání.