Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

KDE ZŮSTAL MEDVÍDEK BOBÍK ?

Literární pořad v Krajské vědecké knihovně ukázal dětem krásnou knížku, kterou si celou poslechly. Zážitkové čtení bylo propojeno

krásnými knižními ilustracemi, ze kterých děti předvídaly děj knihy. Vycházely ze svých vlastních zkušeností a zážitků.

V celém příběhu se také skrývalo poučení, co dělat, když se ztratím, koho mohu bezpečně požádat o pomoc.

Zážitkové čtení vede k posilování a prohlubování čtenářských dovedností.

Děti si v knihovně mohly vypůjčit nové knihy a vrátit přečtené. Také si prohlédly nabídku knih a pohrály si v knižním domečku.

Do rodiny majitelů průkazek KVK přibyli Nikolka Pospíšilová a Mathias Šnajdárek.