KATEŘINA

Celým jménem Kateřina Vaníčková. Patří do našeho třídního kolektivu 1.B. I když je  v seznamu žáků na předposledním místě,

je to výjimečná žákyně. Postavou bychom ji zařadili mezi malé víly, ale její sportovní zaměření nás rychle vyvede z omylu.

Kačka hraje lední hokej- jeden z nejrychlejších sportů na světě. Je členkou hokejového klubu Vlci v Jabloneci nad Nisou.

Patří sice ještě mezi Vlčata, ale platí pro ni stejná pravidla tréninků a zápasů jako pro všechny ostatní.

Přejeme ji nejen úspěšnou sezónu, ale taky radost z jedinečného sportu  především pro děvčata.