Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

JAKO TY

Dnešní program v Krajské knihovně byl zaměřen na knihu s názvem Jako ty !  Přiznejme si, kolikrát si přejeme být jako ty - mít

vlastnosti nebo schopnosti jiného člověka. Celý pořad vedl k rozvoji slovní zásoby, vcítění do jednání literárních postav a hlavně

k hlubšímu pochopení děje knihy. Děti byly po celou dobu vedeny k aktivnímu myšlení a spolupráci.

Samozřejmě zbyl čas na výměnu a prohlížení knih. Holčičky si pohrály v knižním domečku, kluci se nehnuli od počítačů.