GRAFFITI

Byla to poslední návštěva galerie v tomto školním roce. Výtvarný program navazoval na výstavu německého fotografa.

Pro mnohé děti je stále obtížné vnímat slova přednášejícího a věnovat mu pozornost. Program měl dětem dát základní informace

o výtvarném umění na našich ulicích a jakými technikami se provádí. I naše děti využily  k vyjádření svého uměleckého

cítění-spreje,fixy,lepící pásky, mozaiky. Mezi důležité informace také patřila věta o zákazu sprejování na zdi domů ve městě.

Doufám, že toto vnímaly všechny děti :) !