ASISTENT PEDAGOGA

Od 23.ledna 2017 byl do naší třídy přiřazen asistent pedagoga, který pomáhá jinému pedagogickému

pracovníkovi při organizaci a realizaci vzdělávání, podporuje samostatnost a aktivní zapojení žáka do

všech činností uskutečňovaných ve škole v rámci vzdělávání, včetně poskytování školských služeb.

Je to jen první odstavec z povinností asistenta pedagoga.

Naší asistentkou je paní vychovatelka Michaela Novotná, která bude pomáhat v naší třídě 1.B deset

hodin týdně. Přejeme jí hodně spokojenosti a radost z práce, která bude prospěšná našim dětem.