9. 11. Střevlík

Ve čtvrtek se naše třída poprvé vydala na výlet do Hejnic, kam z Oldřichova přesídlilo Ekocentrum Střevlík.

Zúčastnili jsme se programu Zvířátka v lese. V zábavném interaktivním programu jsme se naučili poznávat zvířata, která divoce žijí v naší přírodě. Osahali jsme si jejich kožešiny, lebky, paroží, ale naučili jsme se je poznávat i podle stop, bobků a zvuků, které vydávají. Mnoho jsme se naučili a také jsme se hodně nasmáli. Prima byla i cesta vlakem, kterým mnohé děti zvyklé na auto jezdí jen výjimečně.