Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

5. 12. Mikuláš

Stejně jako loni nás i letos navštívil Mikuláš s čerty a anděly. Na prvním stupni byla už od rána napjatá atmosféra plná očekávání a obav. Čerti do třídy vletěli za silného bouichání a řinčení řetězů, proběhli třídu a umazali děti černými sazemi z pekla. Mikuláš měl knihu hříchů, ve které měl napsáno, kdo je hodný a koho si maí čerti odnést. Nejdříve se vrhli na Patrika, ale ten se vůbec nebál. Pak si všechny hříšníky pozval k tabuli a museli mu slíbit nápravu.Nakonec všechny děti obdaroval.