26. 11. 2019 Dopravní hřiště

V úterý jsme absolvovali druhou hodinu výcviku na dopravním hřišti.

Zopakovali jsme si povinnou výbavu kola, povinnou výbavu (ochranu) cyklisty, zhlédli jsme instruktážní filmy s pravidly silničního provozu, dopravní značky a nejčastější chyby malých cyklistů při pohybu na silnici. Samozřejmě jsme se také projeli na kolech po jednotlivých trasách dopravního hřiště a znovu si zopakovali pravidla při jízdě křižovatkami, odbočování vlevo a další pravidla.

Informací je mnoho a musíme se ještě hodně učit, abychom zkoušky na dopravním hřišti za přítomnosti zástupce dopravní policie zvládli.