Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

1.10.2019 Dopravní hřiště

V úterý jsme poprvé navštívili liberecké dopravní hřiště, kam budeme letos chodit pravidelně.

Děti se seznámily s tím, co je v letošním roce čeká - pravidla silničního provozu z pozice chodce a cyklisty, vybavení cyklisty do 18let, reflexní prvky pro chodce, vybavení kola a hlavně si prohlédly samotné dopravní hřiště se všemi záludnostmi.

Děti si poprvé projely na kolech všechny tři trasy a hned zjistily, že složit zkoušku nebude jednoduché. Řada dětí musí ještě dopilovat jízdu na kole tak, aby byly schopné držet se pouze jednou rukou a druhou ukazovat směr, kam chtějí odbočit. Věřím, že to všichni zvládnou.